خرید بلیط هواپیما تبریز به تهران

بلیط هواپیما تبریز به تهران

بلیط هواپیما تبریز به تهران هر روزه به تعداد زیادی از مسافران و گردشگران فروخته می شود تا با جابجایی این افراد رونق ارتباط بین این دو کلانشهر ایران همیشه برقرار باشد.  تبریز به عنوان قطب اقتصادی، صنعتی و فرهنگی منطقه شمال غرب همواره نقشی حیاتی در سرنوشت کشور پهناور ایران داشته است و در بزنگاه های مهم  تاریخ ایران مانند انقلاب مشروطه تاثیری فراموش نشدنی از خود به جای گذاشته است. ارتباط فرهنگی و اقتصادی تبریز و تهران بسیار محکم و ناگسستنی است به گونه ای که تعداد زیادی از ساکنین شهر تهران، اصالتی تبریزی داشته و در طول سال بارها بین این دو شهر در رفت و آمد هستند.

 

(0) نظر
برچسب ها : پرواز ارزان تبریز به تهران-بلیط ارزان تبریز به تهران-بلیط چارتر تبریز به تهران-خرید پرواز تبریز به تهران
بلیط هواپیما بیرجند به مشهد

بلیط هواپیما بیرجند به مشهد

بلیط هواپیما بیرجند به مشهد تماماً مربوط به شرکت هواپیمایی ایران ایر است که هفته ای 3 بار به سمت مشهد پرواز دارد و ارتباط هوایی این دو شهر بزرگ و مهم شرق کشور را برقرار می سازد. شهر بیرجند با نزدیک به 2.5 میلیون نفر جمعیت قدمتی به درازای تاریخ ایران دارد و در بسیاری از زمینه ها طلایه دار تمدن و آبادانی در ایران بوده است. برای مثال به علت موقعیت استراتژیکی که در شرق ایران دارد سومین فرودگاه کشور در سال 1315 در این شهر ساخته شده است. ارتباط بیرجند با مشهد به عنوان مرکز خراسان بزرگ در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و دانشگاهی همیشه پررنگ بوده و هست و سفرهای زمینی و هوایی فراوان بین این دو شهر دلیلی بر این مدعاست.

 

(0) نظر
برچسب ها : خرید بلیط بیرجند به مشهد-بلیط چارتر بیرجند به مشهد-بلیط ارزان بیرجند به مشهد
خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران

بلیط هواپیما مشهد به تهران

همه روزه و در تمام ایام سال مسافران زیادی برای تهیه بلیط هواپیما مشهد به تهران به آژانس های مسافرتی و یا سایت های اینترنتی مراجعه می کنند. بسیاری از این افراد مسافرانی بوده اند که از تهران به قصد زیارت و یا سیاحت به شهر بزرگ و با شکوه مشهد سفر کرده اند و اکنون قصد بازگشت دارند. در اغلب موارد افراد هنگام سفر به مشهد بلیط برگشت خود را هم رزور میکنند که البته تصمیم بسیار درستی است. بخصوص در ایام تعطیل و یا مناسبت های مذهبی، تهیه بلیط هواپیما مشهد تهران ممکن است به آسانی و با قیمت مناسب پیدا نشود.

از آنجایی که مشهد و تهران دو کلانشهر بزرگ ایران هستند، طبیعی است که بسیاری از افراد به دلایلی غیر از گردشگری مانند تحصیل، کسب و کار و ... در این مسیر رفت و آمد زیادی داشته باشند. اما در ایام تعطیل و یا مناسبت های مذهبی، مسافرتهای گردشگری که حجم بسیار بالایی هم دارند، به این تعداد اضافه می شوند. بنابراین اگر سفر شما مربوط به این ایام است، توصیه می شود روزها و بلکه هفته ها قبل به «بی تریپ» مراجعه کنید و نسبت به تهیه بلیط هواپیما مشهد تهران اقدام کنید تا بتوانید از بهترین آفرها و مناسبترین قیمت ها بهره مند شوید.(اطلاعات بیشتر در مورد بلیط پرواز تهران به مشهد)

 

(0) نظر
برچسب ها : بلیط هواپیما مشهد به تهران چارتر- بلیط هواپیما مشهد به تهران ارزان- بلیط هواپیما مشهد به تهران اینترنتی
خرید بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس

رزرو و خرید بلیط اتوبوس اینترنتی برای سفر داخلی با قیمت مناسب به صورت آنلاین با قیمت مناسب

خرید بلیط اتوبوس از گذشته تا اکنون

خرید بلیط اتوبوس در گذشته به راحتی امروز نبود و دشواری های خودش را داشت. آژانس های مسافرتی و ترمینال های مسافربری مراکزی بودند که برای خرید بلیط اتوبوس باید به آنها مراجعه می شد. ازدحام مردم و صف های طویل مسافران، داد و فریاد دلال ها و مزاحمتهایشان خرید بلیط اتوبوس را به سخت ترین قسمت سفر تبدیل کرده بود از آنجا که شفافیتی وجود نداشت، گاهاً بلیط ها به قیمتی بالاتر از قیمت واقعی فروخته می شد.

اما با ظهور اینترنت این شرایط به کلی دگرگون شد و امروزه خرید بلیط اتوبوس دیگر هیچ زحمتی ندارد. برای مثال شما با مراجعه به وبسایت «بی تریپ» بدون هیچگونه نگرانی و استرس، تنها با چند کلیک ساده و در چند دقیقه می توانید ارزان ترین بلیط اتوبوس را تهیه کنید.

 

(0) نظر
برچسب ها : خرید بلیط اتوبوس-خرید بلیط اتوبوس اینترنتی-خرید بلیط اتوبوس ارزان-سایت خرید بلیط اتوبوس-خرید بلیط اتوبوس آنلاین
خرید بلیط هواپیما

بلیط ارزان هواپیما، بلیط چارتر، بلیط سیستمی و بلیط لحظه آخری هواپیما چه تفاوتی با هم دارند؟

فرقی نمیکند اسم بلیط هواپیمای شما چه باشد، بلیط ارزان هواپیما، بلیط چارتر، بلیط سیستمی، بلیط لحظه آخری هواپیما و ... . مهم این است که آن بلیط مربوط به کدام شرکت هواپیمایی است، کلاس پرواز آن چیست و از همه مهمتر، قیمت آن چقدر است! اما ممکن است برای شما هم مورد سوال باشد که این اسامی که در سایت های مختلف در مورد بلیط های هواپیما به کار می رود چه فرقی با هم دارند. در این نوشته مروری بر این اصطلاحات و تفاوت آنها با یکدیگر خواهیم داشت.

بلیط ارزان هواپیما

 اصولاً چرا بلیط هواپیما مربوط به برخی از پروازها قیمت ثابتی ندارد و گاهاً قیمت آنها ارزان می شود؟ این مثل حکیمانه در مورد بلیط هواپیما هم مصداق دارد که «هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت! »

بلیط هواپیما

قیمت بلیط هواپیما به دو دسته عوامل کلی بستگی دارد، عوامل ثابت و عوامل متغیر. عوامل ثابت مربوط می شوند به سیاست های قیمت گذاری شرکت های هواپیمایی و عوامل متغیر به میزان تقاضا در زمان پرواز، مقصد پرواز و عواملی نظیر آن بستگی دارد. اطلاع از این عوامل به شما کمک میکند که همیشه بتوانید بهترین پروازها را با مناسبترین قیمت تهیه کنید. خوشبختانه با امکاناتی که در خرید اینترنتی بلیط هوپیما فراهم شده است، می توان در هر لحظه قیمت پروازهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد و بلیط های ارزان هواپیما را خریداری کرد.

بلیط چارتر هواپیما چیست؟

بلیط چارتر هواپیما در ادبیات محاوره مترادف با بلیط ارزان هواپیما یا بلیط لحظه آخری به کار می رود اما معنی اصلی چارتر کمی متفاوت است. هواپیمای چارتر در اصل به هواپیمایی گفته می شود که زمان پرواز و مقصد آن از برنامه روتین ایرلاین تبعیت نمی کند و شخص یا شرکتی که کل صندلی های هواپیما را اجاره کرده است در مورد زمان پرواز و مقصد پرواز تصمیم گیری می کند. گاهی هواپیماها توسط اشخاص و سازمان های مهم برای سفرهای تجاری و سیاسی چارتر می شوند که البته  معمولاً هواپیماهایی کوچک با کمتر از 10 صندلی برای این منظور استفاده می شوند.

اما پروازهای چارتری که هر روز در مسیرهای پرتردرد مانند پرواز تهران به مشهد در رفت و آمد هستند ماجرای متفاوتی دارند. برخی از آژانس های گردشگری و مسافرتی به طور معمول و بر حسب قراردادشان،  تمام صندلی های مربوط به هواپیماهای یک شرکت هواپیمایی را رزور می کنند و آن را به قیمت های بالاتر به سایر آژانس ها می فروشند. قرارداد آنها با شرکت های هواپیمایی می تواند سالیانه و یا مربوط به ایام یا فصول خاصی باشد. نکته اینجاست که قیمت بلیط هواپیما در پروازهای چارتری توسط شرکت چارتر کننده تعیین می شود نه شرکت هواپیمایی.

 در بسیاری اوقات بخصوص در ایامی که سفرهای عمومی رونقی ندارد،  همه بلیط های چارتر به موقع به فروش نمیرسد و هواپیما مجبور است با تعدادی صندلی خالی پرواز کند و این یعنی یک زیان قابل توجه برای شرکت چارتر کننده! برای جلوگیری از این زیان، آژانس های هواپیمایی در لحظات آخر،  بلیط هواپیما را با قیمت های ارزانتری به فروش می گذارند و هر چه به لحظه پرواز نزدیکتر می شویم ارزان تر هم می شود؛که اصطلاحاً به آن بلیط چارتری هواپیما یا بلیط لحظه آخری گفته می شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در طول پرواز متوجه شدید که همسفر شما بلیط خود را با نصف قیمت بلیط شما تهیه کرده است.

 

آیا بلیط لحظه آخری هواپیما همیشه ارزانتر است؟

برخی از مسیرهای پر تردد، مثل پرواز تهران به مشهد و یا پرواز تهران به کیش در تمام طول سال توسط شرکت های مسافرتی رزور می شوند. معنیش این است که همیشه در این خطوط می توانید بلیط چارتر یا همان بلیط لحظه آخری گیر بیاورید. البته در همه ایام بخصوص در ایام پیک و شلوغ، بلیط لحظه آخری ارزان نیست و ممکن است باقیمتهایی گران تر از بلیط های سیستمی مواجه شوید. بنابراین بلیط چارتر همیشه به معنی بلیط ارزان هواپیما نیست و گاهی گران است.  

 

بلیط سیستمی چه تفاوتی با بلیط چارتر دارد؟

ایرلاین های مهم معمولاً یک برنامه منظم با زمان بندی مشخصی برای پروازهای خود دارند که در طول سال ثابت است. به بلیط هواپیمای این پروازها، بلیط سیستمی می گویند. بلیط سیستمی قیمت مشخصی دارد و آژانس های مسافرتی حداکثر تا 30 درصد بالاتر از قیمت مصوب می توانند این بلیط های سیستمی را به فروش برسانند؛ بر خلاف بلیط چارتر که قیمت آن کاملاً توسط شرکت چارتر کننده مشخص می شود. در بلیط های سیستمی، قیمت بلیط هواپیما برای کودکان 2 الی 12 سال نصف قیمت حساب می شود و هم اینکه طبق قوانین کنسلی سازمان هواپیمایی کشوری این بلیط ها قابل استرداد هستند.

(0) نظر
برچسب ها : خرید بلیط هواپیما- بلیط هواپیما ارزان- بلیط هواپیما چارتر- بلیط هواپیما لحظه آخری
خرید بلیط هواپیما پرواز تهران به مشهد

خرید بلیط هواپیما پرواز تهران به مشهد

خرید بلیط هواپیما پرواز تهران به مشهد به صورت آنلاین و فوری با بهترین قیمت، شما می توانید ارزان ترین قیمت بلیط های چارتر و سیستمی هواپیما تهران به مشهد را به صورت لحظه از سایت بی تریپ رزرو نمایید

پرواز هواپیما تهران به مشهد

پرواز تهران به مشهد، پر استقبال ترین پرواز کشور است و هر روزه تعداد بسیار زیاد مسافران به انگیزه های مختلف اعم از زیارتی، سیاحتی و یا کسب و کار از تهران به مشهد پرواز میکنند. بخصوص در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی، تعداد سفرها در این مسیر به اوج خود میرسد و گاهاً از ظرفیت هواپیمایی ها نیز فراتر می رود و دیگر بلیط هوایپیمای برای مشهد یافت نمی شود.

 

شرکت های هواپیمایی پرواز تهران به مشهد

هواپیماهای متعلق به بیش از 12 ایرلاین کشور از جمله هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی قشم، هواپیمایی ماهان ایر، هواپیمایی آتا، هواپیمایی معراج، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی تابان، هواپیمایی نفت ایران، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی زاگرس و ... هر روزه در مسیر تهران به مشهد در پرواز هستند. تعداد این پروازها به طور میانگین در هفته به 69 عدد می رسد.

 

خرید بلیط پرواز تهران به مشهد با وبسایت «بی تریپ»

انتخاب بهترین بلیط از نظر ساعت پرواز، کیفیت ایرلاین، قیمت و غیره از میان پیشنهادهای متعدد شرکت های هواپیمایی همیشه کار راحتی نیست. بویژه اینکه در ایام پیک این انتخاب دشوارتر و حساس تر می شود.

برای رزور آسان و سریع بلیط پروز تهران به مشهد، «بی تریپ» جزئیات دقیق همه پروازهای تهران به مشهد را  در این صفحه فهرست کرده است. ممکن است بدنبال ارزان ترین بلیط پرواز تهران به مشهد باشید و یا اینکه پرواز با ایرلاین خاصی مد نظرتان باشد؛  شما می توانید با مرتب کردن این فهرست بر اساس ساعت پرواز، قیمت، شرکت هواپیمایی، نوع بلیط و سایر پارامترها همیشه بهترین انتخاب را برای خرید بلیط داشته باشید.(اطلاعات بیشتر در مورد بلیط پرواز مشهد به تهران)

پیشنهاد می شود بمنظور آسودگی خیال در سفر به مشهد، حداقل یک ماه قبل از موعد سفر،بلیط پرواز خود را رزرو کنید که احتمالا در اینصورت بهترین آفرها هم نصیبتان خواهد شد.(البته نباید بلیط های لحظه آخری و ارزان چارتری را فراموش کنید.)

 

از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

پرواز تهران به مشهد از فرودگاه مهرآباد تهران بلند می شود که کد این فرودگاه THR است. این پرواز در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد فرود با کد MHD فرود می آید. فرودگاه های مهرآباد تهران و شهید هاشمی نژاد مشهد، به ترتیب پرترددترین فرودگاه های کشور هستند.

فارغ از اینکه سفر شما زیارتی، سیاحتی و یا کاری باشد، با استفاده از خدمات وبسایت «شرکت فرضی» سفری بدون استرس را تجربه خواهید کرد و علاوه بر صرفه جویی در وقت، راحتی خودتان را نیز تضمین می نمائید.

 

بلیط هواپیمای پرواز تهران به مشهد

قیمت بلیط ها بسته به اینکه نوع آن چارتر، سیستمی، اکونومی (اقتصادی و ارزان) و یا بیزینس باشد متغیر است. یک پارامتر مهم دیگر هم وجود دارد، ایام خلوت و ایام پیک. بسته به اینکه در چه ایامی کدام نوع بلیط را انتخاب کرده باشید، مبلغ آن از 50 تا 500 هزار تومان متغیراست! در حالت کلی میتوان میانگین قیمت بلیط پرواز تهران به مشهد را 300 هزار تومان در نظر گرفت. از آنجایی که پروازهای متعددی از تهران به مشهد انجام میشود، در تهیه بلیط معمولاً جای نگرانی نیست.

 

جزییات پروازهای تهران به مشهد در یک نگاه

فاصله هوایی تهران مشهد740 کیلومتر
تعداد پروازهای تهران به مشهد در هفته69 پرواز
اولین پروازهواپیمایی ایران ایرتور، ساعت 5:00
آخرین پروازهوپیمایی کاسپین ایر، ساعت 22:45
کوتاه ترین زمان پرواز تهران به مشهدیک ساعت و ده دقیقه
کد فرودگاه پرواز تهران به مشهدتهران: THR، مشهد: MHD
زمان پرواز تهران به مشهددو ساعت

پرواز تهران به مشهد

(0) نظر
برچسب ها : پرواز تهران مشهد-بلیط پرواز تهران مشهد-خرید بلیط هواپیما تهران مشهد-چارتر تهران مشهد
X